Hydroizolácia proti zemnej vlhkosti 

Izolácia z hydroizolačných pásov -V60S35 . Pásy sa navzájom zvárajú natavením a vytvaruje sa z nich homogénna vaňa do výšky konštrukcie podlahy,číže podlaha je bezpečne chránená od vlhkosti z podkladového betónu a od prípadnej vlhkosti v stenách. Táto hydroizolácia je viacnásobne bezpečnejšia voči vplyvom zemnej vlhkosti,ako napr. izolácia z PE fólie.

Odpružený rošt zo smrekových vysušených kalibrovaných dosák    

Tento rošt sa skladá z dvoch vrstiev dosák hr.25mm,podložených vyrovnávacími terčíkmi a záklopu zo    smrekových dosák hr.25mm.Na túto konštrukciu sa následne namontujú drevené masívne parkety . Pri montáži roštu sa používa laserový zameriavač,čim sa získa dokonala rovinatosť celej podlahy.

Konštrukcia nami ponúkanej podlahy zaručuje jej ideálne odpruženie v každom jej mieste rovnaké.

Nášľapná vrstva - masívne parkety Dub hr. 21mm

Parkety sa po namontovaní na odpružený rošt viacnásobne prebrúsia. Následne sa na podlahu aplikuje základný lak,na ktorý sa namaľujú čiary ihrísk,a v prípade požiadavky aj plošné farebné odlíšenia ihrísk ,alebo logo školy. Celá podlaha sa v ďalšom kroku prelakuje dvoma vrstvami vrchného športového polyuretanového dvojkomponentného laku s certifikátom pre športové účely - DIN 18032. Nakoniec sa podlaha olištuje a vyfrézuju sa potrebné otvory pre kotviace prvky telocvičného náradia.